Ultra szybki internet Żary

Internet w Żarach

Szanowni Klienci z Żar, zapraszamy do korzystania z oferty internetowej – NeoConnect. Opcja ta ma bardzo wiele zalet, do których przede wszystkim należy ogromna elastyczność. Decydując się na opcję NeoConnect otrzymujesz INTERNET BEZ JAKIEGOKOLWIEK LIMITU DANYCH (ściągaj ile tylko chcesz!) Klienci mogą wybrać długość trwania umowy, prędkość Internetu (od 16 Mb do 300 Mb). Niezwykłą propozycją zawartą w cenie jest również hosting własnej strony WWW! Każdy Klient uzyskuje stały adres IP. Tani Internet Żary? Szybki Internet Żary? Nie trzeba szukać dalej – oferta NeoConnect zaspokoi nasze potrzeby – będziemy mogli korzystać z sieci nie obawiając się o żadne limity danych.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Żary bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Żary. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także wartość dodaną w formie: braku okablowania (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber sieci kabli zwyczajnie nie ma, a przecież naprawa okablowania zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Internet Fiber, bez problemu podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Interesującym rozwiązaniem także opcja Internetu prepaid, czyli bez umowy.

Internet PrePaid Żary - (internet bez umowy)

Czy możliwy jest internet bez umowy? Oczywiście – sieć AirMax proponuje tę opcję Klientom, którzy nie potrzebują stałego łącza, a chcą okresowo korzystać z dostępu do sieci. Internet PrePaid Żary (internet bez umowy) polega na tym, że aktywuje się dostęp do sieci pod podanym numerem telefonu (konieczna jest również aktywacja routera) – Internet mamy wówczas na czas określony w zależności od wybranego okresu czasu i zapłaconej kwoty. Do dyspozycji mamy zróżnicowane przedziały czasowe: 1 dzień (kosztuje 5 zł netto), tydzień, 14 dni i 30 dni. Płać tylko za czas, w którym korzystasz z sieci – bądź elastyczny i wybierz Internet prepaid.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Żary - zasięg

Pamiętaj! Airmax Żary jest po to, abyś mógł wykorzystywać tani i nielimitowany Internet, bez żadnego ryzyka wiązania się umową. Tylko u nas możesz przetestować Internet przez miesiąc zupełnie za darmo, bez ŻADNYCH zobowiązań. Później podejmiesz decyzję, czy podpisać umowę albo wybierzesz wygodną opcję prepaid. AirMAX to szybki i stabilny Internet dla Twojej działalności, bezpieczne i tanie łącza firmowe dla biznesu, to Internet jakiego potrzebują Żary.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Żary, oraz następujące miejscowości:

Drożków, Grabik, Kadłubia, Kunice Żarskie, Lipna, Lubomyśl, Miłowice, Olbrachtów, Sieniawa Żarska, Żary,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci zaufali nam!

Klienci są w naszej firmie wartością nadrzędną. Dlatego robimy wszystko, żeby czas spędzony z nami był dla nich miłym doświadczeniem. Robimy wszystko, aby nasze usługi gwarantowały doskonałą rozrywkę, a nasza ekipa była zawsze przyjazna, empatyczna i kompetentna. Cieszymy się, że zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi zauważają i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nas i nasze usługi osobom ze swojego otoczenia. I możemy to udowodnić! Wasze komentarze są dla nas najbardziej wiarygodną informacją zwrotną i najmocniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najlepszą wizytówką firmy. Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że każda, otrzymana uwaga jest dla nas istotna, więc zostaje przekazana właściwym osobom i przyczynia się do nieustannego zwiększania jakości oferty i obsługi. Dziękujemy za polecenia i za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od tylu lat.

Telewizja w Internecie i rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax oznacza możliwość korzystania z przeróżnych serwisów multimedialnych, jak telewizja w Internecie – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji obligatoryjnie sprawdzić warunki wybranego dostawcy multimediów. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, zyskujesz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla Twoich pracowników. Działa w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij swoją przygodę z najszybszym Internetem Airmax Internet w miejscowości Żary. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

W trakcie niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla wszystkich czymś do tego stopnia zwykłym, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę bądź wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer różnych plików albo rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, również w miejscowości Żary. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju preferencjom. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax Internet umożliwia wszystkim sprawny i satysfakcjonujący dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym również dla miejscowości Żary. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, cenników, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u wiodących firm.

Internet Airmax oznacza możliwość korzystania z przeróżnych serwisów multimedialnych, jak telewizja w Internecie – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Żary. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o ponadprzeciętnej przepustowości, a także TV online oraz telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz zrezygnować ze współpracy w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Nasi klienci otrzymują także bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z zagranicą.

Światłowód symetryczny – czym właściwie jest? Czy łącze symetryczne jest oferowane w miejscowości Żary?

Łącze symetryczne (lub Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, które cechuje się tym, że zapewniana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są identyczne. W praktyce najczęściej łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodu. Dlatego można również spotkać się z nazewnictwem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Załóżmy, że oferta operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Wartość ta oznacza, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Opisane w ofercie dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą okazać się w praktyce odrobinę inne, ale nie powinny być to istotne różnice. Z tego względu należy przed podjęciem decyzji koniecznie poznać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Łącze symetryczne to dobre rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych wysyłających bardzo dużo informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Żary dostarcza polska firma Airmax.

Światłowód do grania online w miejscowości Żary

Minimalna, potrzebna prędkość łączy internetowych dla gry online Fortnite, w którą może równolegle grać nawet kilkadziesiąt osób, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to istotnie niższą, wymaganą jakość niż posiada Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni użytkownicy przeszkodzą Ci w graniu. Na przykład już samo pobieranie plików, oglądanie filmów lub odbieranie poczty potrafi na krótko spowolnić łącze internetowe oraz negatywnie wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza innymi grającymi, spadku płynności działania gier online można doznać przez przebiegające w tle aktualizacje systemu lub aplikacji na komputerze. Im szybsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją zabawę on-line.

Internet do grania online z AirMAX Internet gwarantuje nie tylko bardzo duże szybkości uploadu i downloadu danych, ale przede wszystkim niski ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub Internetu LTE.

Stabilne łącze bez momentów braku dostępności Internetu istotnie obniża ryzyko odłączenia od sieci w trakcie gry. Oprócz do gier online, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, nauki, e-zakupów czy rozwijania innych pasji.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Żary i szukasz rzeczywiście dobrej oferty Internetu w swoim mieście? Zamów Internet AirMAX i zapewnij sobie stały dostęp do aktualności oraz różnych form rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet AirMAX to nowatorskie rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości sięgające 1 Gb/s oznaczają całkowicie nową jakość w branży Internetu światłowodowego w miejscowości Żary.

AirMAX - internet i telewizja Żary

Dedykowane usługi dla osób prywatnych i osób prowadzących działalność gospodarczą z miasta Żary i okolicznych miejscowości

Mieszkasz lub prowadzisz biznes w Żarach? Szukasz korzystnej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Zauważyłeś, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce oferują coraz gorsze warunki? Odkryj internet stacjonarny Żary od lokalnego operatora AirMAX! W ofercie posiadamy naprawdę szybki, nowoczesny i niezawodny internet dla osób prywatnych i osób prowadzących działalność gospodarczą, a także całościowe pakiety usług telewizja + internet Żary. Jako nieliczni w Żarach mamy w ofercie komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są za każdym razem równe. Nasze rozwiązania jesteśmy w stanie przystosować do potrzeb konkretnego użytkownika w zakresie m.in. prędkości łącza, wysokości comiesięcznych rachunków czy czasu umowy.

Rzetelny dostawca internetu – Żary i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i lokalnym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Ogromne doświadczenie pozwala nam dostarczać niezawodny internet do wszystkich, nawet najtrudniejszych lokalizacji, niedostępnych dla innych dostawców, także tych znacznie większych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Żarach. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane usługi internetowe były idealnie dopasowane do realizowanych zadań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudnieni specjaliści byli rzetelni i rzeczywiście pomocni. Czasami wprowadzamy ciekawe promocje na pakiety internet / telewizja Żary. Ogromną satysfakcję przynosi nam to, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są regularnie otrzymywane, pozytywne oceny.

Żary – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to nowoczesna usługa bez ograniczeń w zakresie pobierania/wysyłania danych i uciążliwego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, filmów i seriali, social mediów i używanych aplikacji – na identycznych lub korzystniejszych warunkach niż proponują najsilniejsi operatorzy internetowi w Żarach i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy gwarantuje prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak kabli to minimalne ryzyko usterki. Innowacyjny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z ultraszybkością bez względu na ilość uruchomionych urządzeń. Możesz bez obaw podpiąć jednocześnie Xboxa, smart TV, laptopa i dekoder. Dodatkowo internet światłowodowy AirFiber cechuje się maksymalną odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki zewnętrzne. Niestraszne mu są wichury czy śnieżyce.

Internet Wi-Fi Żary dla graczy

Łącze światłowodowe AirFiber to praktyczne rozwiązanie dla zapalonych graczy z miasta Żary i całego województwa. Żaden internet radiowy w Żarach nie jest w stanie zapewnić miłośnikom gier takich prędkości i takiej stabilności, jak nasz światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkadziesiąt osób, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My zapewiamy Ci znacznie więcej! Ze światłowodem AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią usługę czy zwiększą ping, oglądając telewizję, pobierając duże pliki czy aktualizując Windowsa. Ryzyko rozłączenia jest bliskie zeru.

Internet w Żarach z umową SLA – korzyści dla prowadzących działalność gospodarczą

Konkretne parametry usług AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy definiuje pisemna umowa Service Level Agreement (SLA). Nie musisz się martwić o szybkość ani stabilność działania internetu, a tym samym o ciągłość procesów biznesowych. W razie jakichkolwiek problemów z korzystaniem z naszych rozwiązań możesz zawsze liczyć na natychmiastowe i efektywne wsparcie techników i inżynierów AirMAX. Umowa SLA wskazuje również czas maksymalnej reakcji na zgłoszoną awarię. Otrzymujesz internet dla firm z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Żary – testuj bez opłat przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy wszystkie te słowa znajdują odbicie w praktyce. Zanim podpiszemy umowę, warto skorzystać z darmowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz preferowaną usługę (np. telewizja i internet Żary) przez 2 tygodnie, a następnie podłączamy usługę lub rezygnujesz. Bez żadnych ukrytych kosztów ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, sprawdź komfortowy internet na kartę w Żarach – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Żary z dostawą i aktywacją w 24h

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i stworzymy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy odbierzesz nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX to nie tylko ultraszybki internet, ale także żadnych limitów danych na zawsze. Możesz ściągać, ile tylko chcesz. Pamiętaj, wszyscy nasi pracownicy dbają o to, abyś mógł nieprzerwanie cieszyć się kontaktem z bliskimi, dostępem do ulubionych portali i wszystkimi innymi zasobami internetu Spróbuj nas bez zobowiązań, a przekonasz się, co znaczy wysoka jakość usługi i profesjonalna pomoc działu obsługi Klienta.

Przeprowadź bez opłat SPEED TEST i dowiedz się, jaka jest prędkość używanego Internetu.

Używasz Internetu w przestrzeni domowej oraz w biznesie? Czujesz się zirytowany przez trwające wieczność wyczekiwanie na pełne załadowanie witryny? Nie możesz obejrzeć krótkiego teledysku? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i dowiedz się, czy Twój dostawca Internetu oferuje optymalną i co istotne zgodną z ofertą jakość downloadu i uploadu.

Teraz masz także możliwość uruchomienia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów globalnie.

Ponadto masz możliwość podzielenia się raportem z testu ze kim chcesz. Możesz także prześledzić statystyki swoich testów oraz pobrać plik z rezultatami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem czytelnego raportu z danymi na temat łącza.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 16

Ocena strony:
średnia: 5.0 / 5, głosów: 1444

 

© 2023 Airmax.pl